S3 – Průzkumy, Audity, Odhady

TEL: +420 776 777 200

Spolupracujeme

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE

České vysoké učení technické v Praze (ČVUT) je česká technická univerzita, která patří k největším a nejstarším technickým vysokým školám v Evropě.

KLOKNERŮV ÚSTAV PŘI ČVUT V PRAZE

Kloknerův ústav, odloučené a samostatné pracoviště ČVUT, má nezastupitelné postavení v rámci Prahy i celé ČR, zejména v rámci mezinárodní spolupráce ve výzkumu a standardizaci.

TECHNICKÝ A ZKUŠEBNÍ ÚSTAV STAVEBNÍ PRAHA

Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. (TZÚS Praha, s.p.), je největší zkušební a certifikační organizací v České republice v oblasti posuzování shody stavebních výrobků.

S3 - SERVIS, STATIKA, STAVBY

Společnost S3 – Servis, Statika, Stavby s.r.o. se specializuje na statiku a sanaci budov. Realizuje kompletní rekonstrukce na klíč včetně dokumentace potřebné ke kolaudaci. Je držitelem certifikace ÚRS a SW KROS 4.

TECHNICKÉ DOZORY

Technické Dozory se zaměřují na stavební poradenství, dozorování staveb, stavební rozpočty, stavební právo, ekonomii staveb a přidružené služby a profese ve stavebnictví včetně zajištění odborných a znaleckých posudků a projekčních prací.

THERMOGAS PROFIBAU

Společnost THERMOGAS PROFIBAU nabízí komplexní řešení již od roku 1993. S pružností malé firmy budují velké projekty až po ty nejdrobnější detaily. Milují architekturu, kterou během rekonstrukce historických budov zachovávají a snaží se ji nadále vyzdvihnout. 

ATELIER SIMONA - BOHEMIA

Společnost poskytuje komplexní služby – od progresivní tvorby přes konkrétní projektovou dokumentaci až po realizaci a sledování všech detailů stavby v autorském dohledu.

MODULOR BRATISLAVA

Společnost tvoří svobodomyslný a kreativní tým architektů a inženýrů, jejichž práce je oceňována jak v tuzemsku, tak v evropském měřítku. Navrhují stavby v duchu funkcionalismu, minimalismu, s důrazem na celek a na prostředí díla.

DELAUDA

DELAUDA je projekční a inženýringová společnost, nabízející dodavatelskou činnost od projektové přípravy až po předání k užívání investičních celků „na klíč“ v oborech energetiky, strojírenství, chemie a metalurgie, hutnictví, stavebnictví a v oblasti zpracování odpadů. 

JIHOMĚSTSKÁ MAJETKOVÁ

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 11